Registrace

Whitney Houston

WHITNEY - Queen Of The Night

WHITNEY - Queen Of The Night
22. února 2016 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

Poprvé se v České republice představí úspěšný projekt z londýnského West Endu WHITNEY – Queen Of The Night. Toto představení obdrželo četná hudební ocenění a bývá označováno za úžasnou oslavu hudby a života jedné z největších zpěvaček světa – Whitney Houston (1963-2012).

Zobrazit celý článek

Whitney Houstonová - talentovanou hvězdu zničil alkohol a drogy

Whitney Houstonová - talentovanou hvězdu zničil alkohol a drogy
10. srpna 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz

Patřila k nejtalentovanějším zpěvačkám své generace a svým procítěným zpěvem dokázala ohromit fanoušky po celém světě. Její kariéru však těžce poznamenal krach manželství, alkohol a drogy. Šestinásobná držitelka hudební ceny Grammy, americká zpěvačka Whitney Houstonová, která by v pátek 9. srpna oslavila padesáté narozeniny, zemřela loni v únoru.

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS