Registrace

Tomáš Klus

Tomáš Klus se narodil v květnu roku 1986, a krom toho, že je velmi populárním zpěvákem a skladatelem, lze jej znát také jako výborného herce a bývalého vrcholového sportovce. V roce 2012 úspěšně ukončil studium na DAMU a my jej už předtím mohli vidět například v seriálu Hop nebo Trop, ve filmu Šejdrem anebo jako představitele prince ve vánoční pohádce Tajemství staré bambitky. Pokud se o něj budeme zajímat převážně jako o hudebníka, měli bychom znát i jeho úspěchy v tomto oboru. Tomáš Klus svou hudební kariéru nastartoval roku 2007, kdy vyhrál s písní „Dopis" zlínskou soutěž Czechtalent. V roce 2008 vydal s pomocí společnosti SONY BMG album „Cesta do záhu(d)by" a roku 2010 se stal zpěvákem roku v rámci hudebních cen Anděl a Óčko. Později (roku 2011) dokonce mohl oslavit i udělení stříbrného Českého slavíka a zároveň vydání nového alba s názvem „Racek". Tomáš Klus je známý zvláště tím, že se ve své tvorbě neomezuje hudebními žánry a do všeobecného podvědomí vstupuje jako velice dobrý a oblíbený písničkář.

12. ročník Festivalu Okoř se koná už příští sobotu! Vystoupí Nightwork, MIG 21, David Koller, Marta Kubišová a další

12. ročník Festivalu Okoř se koná už příští sobotu! Vystoupí Nightwork, MIG 21, David Koller, Marta Kubišová a další
6. srpna 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Příští sobotu 18. srpna se ve 13:00 otevřou brány dvanáctého ročníku Festivalu Okoř. Kromě koncertních vystoupení nejoblíbenějších formací současné české hudební scény – Nightwork, MIG 21, Mandrage, David Koller, Anna K a dalších – se můžete těšit i na tradiční doprovodný program pro celé rodiny. Nejmenší se mohou zabavit vodním zorbingem, hrami v dětském sportovním koutku, ve stánku s hračkami a stavebnicemi. Pro ty větší, kteří přijedou autem, bude letos novinkově představen tester měření hladiny alkoholu v dechu certifikovanými přístroji.

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS