Registrace

Světluška

Nastupovat, Kavárna POTMĚ vyjíždí na své druhé turné!

Nastupovat, Kavárna POTMĚ vyjíždí na své druhé turné!
9. května 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Netradiční Kavárna POTMĚ, která každoročně přivítá tisíce hostů, se vydává na své druhé turné po regionech České republiky. Zatemněný autobus, ve kterém Vám nevidomí připraví černočernou kávu, Světluška – Nadační fond Českého rozhlasu slavnostně nastartuje 14. května ve 13 hodin na Náměstí Míru v Praze 2.

 

Zobrazit celý článek

Světluška doplnila lucerničku, ze které bude celý rok svítit pro nevidomé

Světluška doplnila lucerničku, ze které bude celý rok svítit pro nevidomé
8. prosince 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Ve středu 14. listopadu Světluška již poosmé rozsvítila Pražskou křižovatku. Vidící a talentovaní nevidomí interpreti vystoupili na jednom podiu, aby doplnili světlo do lucerny, ze které pak Světluška celý rok svítí na cestu nevidomým. Ten příští je navíc jubilejní – Světluška Nadačního fondu Českého rozhlasu slaví 10. narozeniny.

Zobrazit celý článek

POTMĚ - Jedinečné reportáže dokumentaristky Olgy Špátové

POTMĚ - Jedinečné reportáže dokumentaristky Olgy Špátové
8. listopadu 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Upéct štrůdl, nakoupit na Havelském tržišti, shrabat listí či jíst polévku poslepu - to si zkusili 4 známí herci, kteří se rozhodli podpořit Světlušku a nevidomé tím, že prožili den POTMĚ. 3 a půl minutové medailonky s Ivou Janžurovou, Danielou Kolářovou, Bolkem a Annou Polívkovími poprvé uvidíte 14. listopadu na ČT1. Reportáže, které natočila dokumentaristka Olga Špátová, budou odvysílány v rámci benefičního koncertu Světlo pro Světlušku, který od 21 hodin živě vysílá ČT1 a přenáší ČRo 1 – Radiožurnál. V minulých letech si den POTMĚ již vyzkoušeli např. Ivan Trojan, Jiřina Bohdalová, Simona Stašová, Viktor Preiss či Saša Rašilov.

Zobrazit celý článek

SVĚTLO PRO SVĚTLUŠKU - 8. benefiční večer na pomoc nevidomým

SVĚTLO PRO SVĚTLUŠKU - 8. benefiční večer na pomoc nevidomým
29. října 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

8. benefiční večer s patronkou Světlušky a vzácnými hosty, kteří budou zářit na jednom podiu s nevidomými, se uskuteční ve středu 14. listopadu od 21 hodin v Pražské křižovatce (kostel sv. Anny), odkud jej bude živě přenášet ČT1 a ČRo 1 - Radiožurnál. Světlo pro Světlušku přijdou rozsvítit: Aneta Langerová, Václav Neckář, Tomáš Klus, Iva Janžurová, Daniela Kolářová, Buty, Bolek Polívka, Anna Polívková, Tara Fuki, Márdi, Kühnův dětský sbor, děti školy J. Ježka a nevidomí sólisté. Večerem provede dvojice Pavel Liška a Adela Banášová.

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS