Registrace

Světlo pro Světlušku

POTMĚ - Jedinečné reportáže dokumentaristky Olgy Špátové

POTMĚ - Jedinečné reportáže dokumentaristky Olgy Špátové
8. listopadu 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Upéct štrůdl, nakoupit na Havelském tržišti, shrabat listí či jíst polévku poslepu - to si zkusili 4 známí herci, kteří se rozhodli podpořit Světlušku a nevidomé tím, že prožili den POTMĚ. 3 a půl minutové medailonky s Ivou Janžurovou, Danielou Kolářovou, Bolkem a Annou Polívkovími poprvé uvidíte 14. listopadu na ČT1. Reportáže, které natočila dokumentaristka Olga Špátová, budou odvysílány v rámci benefičního koncertu Světlo pro Světlušku, který od 21 hodin živě vysílá ČT1 a přenáší ČRo 1 – Radiožurnál. V minulých letech si den POTMĚ již vyzkoušeli např. Ivan Trojan, Jiřina Bohdalová, Simona Stašová, Viktor Preiss či Saša Rašilov.

Zobrazit celý článek

SVĚTLO PRO SVĚTLUŠKU - 8. benefiční večer na pomoc nevidomým

SVĚTLO PRO SVĚTLUŠKU - 8. benefiční večer na pomoc nevidomým
29. října 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

8. benefiční večer s patronkou Světlušky a vzácnými hosty, kteří budou zářit na jednom podiu s nevidomými, se uskuteční ve středu 14. listopadu od 21 hodin v Pražské křižovatce (kostel sv. Anny), odkud jej bude živě přenášet ČT1 a ČRo 1 - Radiožurnál. Světlo pro Světlušku přijdou rozsvítit: Aneta Langerová, Václav Neckář, Tomáš Klus, Iva Janžurová, Daniela Kolářová, Buty, Bolek Polívka, Anna Polívková, Tara Fuki, Márdi, Kühnův dětský sbor, děti školy J. Ježka a nevidomí sólisté. Večerem provede dvojice Pavel Liška a Adela Banášová.

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS