Registrace

Slade

Dobrá zpráva do Brna.. Vystoupí zde legendární skupina SLADE

Dobrá zpráva do Brna.. Vystoupí zde legendární skupina SLADE
19. dubna 2014 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

Skupina Slade byla jednou z vůdčích skupin glam rocku a v době své největší slávy to byla komerčně nejúspěšnější skupina ve Spojeném království. Nejúspěšnějšími písničkami jsou skladby Far Far Away, My Oh My nebo skladba Merry Xmas Everybody (z prosince 1973), která je dodnes jednou z nejhranějších vánočních písniček.

Zobrazit celý článek

LEGENDA SVĚTOVÉ ROCKOVÉ SCÉNY NA TURNÉ V ČR

LEGENDA SVĚTOVÉ ROCKOVÉ SCÉNY NA TURNÉ V ČR
15. srpna 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

Zveme všechny fanoušky poctivého anglického rock´n´rollu na turné světoznámé rockové legendy Slade v ČR v Říjnu 2012. Slade se představí živě na koncertech ve Středu 24.10.2012 v Beznu, v Pátek 26.10.2012 ve Velkém Meziříčí a v Sobotu 27.10.2012 v Krnově. Slade jsou v ČR dlouhodobě ve velké oblibě, jelikož mají v ČR silnou posluchačskou základnu, Slade jsou u nás hudebním fenoménem, který zná snad každý, kdo má uši a vnímá hudbu.

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS