Registrace

Sázavafest

FUCK ART, LET´S DANCE ve Světlé nad Sázavou!

FUCK ART, LET´S DANCE ve Světlé nad Sázavou!
26. prosince 2014 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Nebojte se! Nekašleme na umění. Jen do pestrého programu Sázavafestu přibyla další zahraniční kapela. Jedná se o progresivní seskupení, které mísí taneční a kytarovou muziku. V podobném hudebním stylu bodují po celém světě kapely jako Bastille, Imagine Dragoons nebo MGMT. Kapela se zformovala v roce 2009 v přístavním městě Hamburk a obohatí zastoupení německých interpretů na Sázavafestu 2015 spolu s legendárními Alphaville.

Zobrazit celý článek

LIVE STREAM z taneční stage Sázavafestu

LIVE STREAM z taneční stage Sázavafestu
1. srpna 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Rádia a TV

První celoplošné taneční SeeJay Radio, které vysílá v sítí DAB a také na internetu bude přenášet čtvrteční a páteční DJ sety z Dance-mania.cz Dance Zone na letošním Sázavafestu. A line-up bude skutečně bohatý! Pokud se na samotný festival nedostanete, máte možnost poslouchat už ve čtvrtek 1.8. a v pátek 2.8. celkem 2 přímé přenosy prostřednictvím SeeJay Radia

Zobrazit celý článek

Mezinárodní hvězda Celeste Buckingham na Sázavafestu ‘13

Mezinárodní hvězda Celeste Buckingham na Sázavafestu ‘13
1. ledna 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Festival, který má tradici. Festival, který má stále co říct. Festival, který slibuje, že bude ještě více fresh – představuje dalšího interpreta, mezinárodní star Celeste Buckingham. Letní Sázavafest, který se koná od 1. do 3. srpna 2013, se vrátil zpět k řece Sázavě. Novým místem je krásný zámecký lesopark ve Světlé nad Sázavou.

Zobrazit celý článek

Sázavafest 2013 oznamuje první vlnu účinkujících

Sázavafest 2013 oznamuje první vlnu účinkujících
8. prosince 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Festival, který má tradici. Festival, který má stále co říct. Festival, který slibuje, že bude ještě více fresh – právě představuje první vlnu účinkujících na třináctém ročníku. Letní Sázavafest, který se koná od 1. do 3. srpna 2013, se vrátil zpět k řece Sázavě. Novým místem je krásný zámecký lesopark ve Světlé nad Sázavou.

Zobrazit celý článek

Světlá nad Sázavou - město Sázavafestu 2013

Světlá nad Sázavou - město Sázavafestu 2013
19. listopadu 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Sázavafest, který si na domácí scéně za dvanáct let své existence vydobyl mezi hudebními fanoušky pevnou pozici, se vrací se k tomu nejlepšímu, co se za dvanáct let podařilo. Novým místem se vrací k řece a atmosféře, která festival vždy odlišovala. „Atmosféra Sázavafestu je pro nás víc, než jeho velikost." říká ředitel festivalu Pavel Kloupar.

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS