Registrace

Rock Café

Luno opět koncertuje - oslava bude v Rock Café

Luno opět koncertuje - oslava bude v Rock Café
8. června 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

Jedna z nejpříjemnějších zpráv letošního jara je, že zpěvačka Ema Brabcová se vrátila z dalekých krajin zpět do ČR a Luno hlásí návrat na pódia. Luno, které v loňském roce natočilo album Zeroth a odehrálo v prosinci 2012 poslední koncert, nyní po návratu zpěvačky Emy Brabcové ukončilo svoji koncertní pauzu. Pražští fanoušci se mohou již nyní těšit na koncert 13.6. v klubu Rock Café, kde po boku Luno vystoupí Mono Love a Anniversary in June.

Zobrazit celý článek

Tito & Tarantula

Tito & Tarantula
17. září 2012 | Autor: Tom4sino Akce v klubech Koncerty

Zvemě Vás na tři koncertní vystoupení kultovní mexicko americké skupiny Tito &Tarantula v ČR, která se představí v rámci svého ´Shut Up´ evropského turné v Neděli 21.10.2012 v Praze, v Pondělí 22.10.2012 v Třebíči a v Úterý 23.10.2012 v Brně. Tito & Tarantula mají v ČR dlouhodobě kultovní status a jejich živá vystoupení jsou velkým hudebním zážitkem a kulturní událostí.

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS