Registrace

Rap

MAJK SPIRIT převzal ocenění MTV EMA 2012 v kategorii Best Czech/Slovak Act

MAJK SPIRIT převzal ocenění MTV EMA 2012 v kategorii Best Czech/Slovak Act
13. prosince 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

28. listopadu 2012 se v pražském klubu Roxy konala oslava 3. narozenin hudební a lifestylové televize MTV. U této příležitosti byla také předána cena MTV EMA 2012 v kategorii Best Czech/Slovak Act, která byla udělena slovenskému rapperovi Majku Spiritovi. Ten také v rámci oslav vystoupil s Celeste Buckingam ve společném duetu. Cenu si převzal z rukou české kapely Charlie Straight, která se stala vítězi ve stejné kategorii v letech 2010 a 2011.

Zobrazit celý článek

RADKU „GIPSY“, PALEC NAHORU!!

RADKU „GIPSY“,  PALEC NAHORU!!
10. září 2012 | Autor: Lela Hudební novinky

Radek Banga ze skupiny Gipsy.cz je zapojen do projektu „Když chceš, tak to dokážeš!". Ptáte se, proč zrovna on? Kdo víc by mohl vyprávět žákům základních a škol o životě? Životě s problematickým rodinným zázemím, o životě s předsudky a slovy jako diskriminace, šikana, rasismus!? 

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS