Registrace

Radio City 93,7 FM

Radio City uvádí City pro cestující

Radio City uvádí City pro cestující
21. května 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Rádia a TV

V měsíci lásky radio City ve spolupráci s Dopravním podnikem hlavního města Prahy odstartovalo nový originální projekt, ve kterém budou hrát hlavní roli city celé Prahy. Všichni posluchači z metropole teď dostanou opravdu neobvyklou možnost podělit se s celou Prahou o své srdeční záležitosti. Mohou tak pozvat lásku na nevšední rande, napsat neobvyklý seznamovací inzerát, zúčtovat s bývalkou nebo potkat konečně pana Božského.

Zobrazit celý článek

Radio City pošesté rozsvítilo Prahu – tentokrát s rekordním výtěžkem

Radio City pošesté rozsvítilo Prahu – tentokrát s rekordním výtěžkem
9. prosince 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Pražské radio City 93,7 FM už pošesté organizovalo unikátní předvánoční charitativní projekt, ve kterém spojilo celou Prahu prostřednictvím největšího symbolu pražských Vánoc, vánočního stromu na Staroměstském náměstí. Každý mohl i letos sponzorovat svou vlastní žárovku na tomto stromě, poslat dárcovskou DMS a symbolicky si ji rozsvítit na webových stránkách www.radiocity.cz.

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS