Registrace

POTMĚ

POTMĚ - Jedinečné reportáže dokumentaristky Olgy Špátové

POTMĚ - Jedinečné reportáže dokumentaristky Olgy Špátové
8. listopadu 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Upéct štrůdl, nakoupit na Havelském tržišti, shrabat listí či jíst polévku poslepu - to si zkusili 4 známí herci, kteří se rozhodli podpořit Světlušku a nevidomé tím, že prožili den POTMĚ. 3 a půl minutové medailonky s Ivou Janžurovou, Danielou Kolářovou, Bolkem a Annou Polívkovími poprvé uvidíte 14. listopadu na ČT1. Reportáže, které natočila dokumentaristka Olga Špátová, budou odvysílány v rámci benefičního koncertu Světlo pro Světlušku, který od 21 hodin živě vysílá ČT1 a přenáší ČRo 1 – Radiožurnál. V minulých letech si den POTMĚ již vyzkoušeli např. Ivan Trojan, Jiřina Bohdalová, Simona Stašová, Viktor Preiss či Saša Rašilov.

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS