Registrace

Paulie Garand

Paulie Garand & Kenny Rough představují nový singl - KOTVÍM

Paulie Garand & Kenny Rough představují nový singl -  KOTVÍM
30. srpna 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Paulie Garand a Kenny Rough slibují vydání svého nového alba předběžně na únor příštího roku. První ochutnávku v podobě singlu "Kotvim" však představují již nyní. Podle slov autorů je skladba ódou na domov, tedy místo, kde nacházíme zasloužený klid a pohodu. Kenny Rough sice coby beatmaker odvedl skvělou práci, zůstává však otázkou, zda se agresivní podklad hodí k songu, který by měl navodit výše zmíněnou atmosféru.

Zobrazit celý článek

Paulie Garand - rapper a poducent z Liberce

Paulie Garand - rapper a poducent z Liberce
17. května 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební recenze

Paulie Garand pochází ze severské líhně talentů – Liberce. Věnuje se rapu i produkování a kromě sólo kariéry v Ty Nikdy působí v kapele BPM. Po pár letech tvoření hudby do šuplíku se v roce 2006 poprvé zapsal do širšího povědomí debutovou deskou Mozoly. Poté následovalo pár let produkování jak pro sebe, tak pro své různé interprety. Během této doby se spojil s Lipem a po nějaké době založili projekt s názvem BPM.

 

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS