Registrace

párty

Pět tipů kde si párty užít a přežít

Pět tipů kde si párty užít a přežít
31. října 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz

Máte rádi kalení, ale bojíte se, co by tomu řekli rodiče a sousedé? Potřebujete oslavit úspěšně složenou zkoušku, kamarádovy narozeniny nebo první (a jakýkoliv další) školní den? Důvod pro oslavu je poměrně snadné najít, ovšem realizace bývá často náročnější. Ať už se jedná o vhodné občerstvení, ideální a nejlépe protihlukovou lokalitu nebo třeba výběr těch správných kamarádů. Dramatických scénářů vás napadá tolik, že akci zrušíte ještě dřív, než začnete plánovat. Každá párty ale přeci nemusí za každou cenu skončit katastrofou! Stačí jen dodržovat několik základních zásad a o pohodovou zábavu bez trvalých následků máte postaráno.

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS