Registrace

Milow

Belgičan MILOW zahraje živě celé Praze na radiu City

Belgičan MILOW zahraje živě celé Praze na radiu City
5. prosince 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty Rádia a TV

Pražské radio City vysílá už rok živě odehrané akustické koncerty s nejlepšími českými a slovenskými muzikanty. Pořad CITY LIVE, který můžete slyšet každý měsíc v odpoledním vysílání Petra Slívy, bude mít 10. prosince svoji velkou zahraniční premiéru. Té se zúčastní také 10 vybraných posluchačů radia City, kteří si můžou neobvyklý zážitek užít opravdu zblízka.

Zobrazit celý článek

Koncert MILOW se přesouvá do Lucerna Music Baru!

Koncert MILOW se přesouvá do Lucerna Music Baru!
30. srpna 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

Rádi bychom informovali o přesunutí prosincového koncertu belgického zpěváka MILOW z původního místa konání do Lucerna Music Baru. Důvodem přesunu koncertu je obrovský zájem o vstupenky ze strany fanoušků. "Datum i čas koncertu zůstávají neměnné - vystoupení se uskuteční 10. prosince. Již zakoupené vstupenky jsou nadále platné, cena vstupenek zůstává stejná, mění se pouze místo konání z původního Divadla U Hasičů do Lucerna Music Baru.

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS