Registrace

Metalgate

METALGATE RECORDS UVÁDÍ: SECRET OF DARKNESS

METALGATE RECORDS UVÁDÍ: SECRET OF DARKNESS
26. prosince 2014 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Jedním z často skloňovaných českých jmen mezi mladšími štikami je varnsdorfská parta SECRET OF DARKNESS, grupa pevně rozkročená mezi extrémní a melodičtější větví metalu. Již od roku 2008 se ví o jejím pojetí temné muziky, která by se dala charakterizovat jako melodický black/death metal, jíž ale nechybí ani úniky k jiným žánrům. Ať je to jak chce, pro SECRET OF DARKNESS je důležitá temná atmosféra a neméně temné poselství, které se v podobě příběhu proplétá i nejnovějším albem „Neotericus Universum".

Zobrazit celý článek

Metalgate představuje výběrové album "Best of fuck off!!!" legendárních Kryptor

Metalgate představuje výběrové album "Best of fuck off!!!" legendárních Kryptor
12. ledna 2013 | Autor: Heas Hudební alba

Má smysl představovat thrashmetalové zabijáky Kryptor? Pravověrným ctitelům staré školy zajisté ne. Kapela činná již od roku 1987 patří k dědictví toho nejlepšího, co se na české extrémně metalové scéně událo, a dnes je již zaslouženou součástí síně slávy po boku mocných titánů jako jsou například Arakain, Torr, Debustrol. Již dvacet pět let tato horda válcuje thrash ve své nejčistější podobě, nikdy neslevila ze svých zásad a nepřistoupila na žádné kompromisy.

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS