Registrace

Ke$ha

Nablýskaná párty zpěvačky KE$HY se blíží!

Nablýskaná párty zpěvačky KE$HY se blíží!
9. července 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

Třpytky, lesk, lvice potřásající blonďatou hřívou - vše nasvědčuje tomu, že blížící se párty americké popové hvězdy KE$HY bude prvotřídní! Ke$ha vystoupí vůbec poprvé v České republice v pražském klubu SaSaZu 18. července. Pořadatelé dnes ohlásili předskokany eventu, kterými jsou dva domácí interpreti, zpěvačka MISTA a zpěvák a rapper RAEGO.

Zobrazit celý článek

Světová hvězda Ke$ha vydává 3. prosince 2012 své druhé album Warrior

Světová hvězda Ke$ha vydává 3. prosince 2012 své druhé album Warrior

Světová superstar Ke$ha vydává na labelu Kemosabe/RCA Records 3. prosince 2012 své druhé studiové album „Warrior". První singl „Die Young" má oficiální premiéru 25. září 2012 a od tohoto dne bude také k dispozici u všech digitálních poskytovatelů. Předobjednávky na album „Warrior" budou na iTunes spuštěny ke stejnému dni.

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS