Registrace

Katka Knechtová

Katarína Knechtová, půvabná slovenská zpěvačka, se narodila roku 1981v Prešově. Až do konce roku 2008 jsme ji mohli znát zejména jako členku populární hudební skupiny PEHA, se kterou v roce 2005 nazpívala jeden ze svých největších hitů – „Deň medzi nedeľou a pondelkom". Katarína Knechtová se však údajně chtěla umělecky posunout ještě o něco dále a měla pocit, že jí bude sólová dráha vyhovovat o něco více. Její první album „Zodiak" překvapivě vyšlo ještě v době, kdy s kapelou dokončovala plánované koncerty, a to v prosinci 2008. Nadále začala Katarína Knechtová koncertovat samostatně a její vystoupení můžeme často navštívit jak na Slovensku, tak v České republice.

Katka Knechtová znovu vystoupí v Praze – 30. listopadu v TIPSPORT ARÉNĚ. Tentokrát jako host koncertu irských Cranberries.

Katka Knechtová znovu vystoupí v Praze – 30. listopadu v TIPSPORT ARÉNĚ. Tentokrát jako host koncertu irských Cranberries.
19. listopadu 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

Katka Knechtová vystoupí už podruhé během letošního podzimu v Praze. Tentokrát jako host koncertu Cranberries v pátek 30. listopadu v TIPSPORT ARÉNĚ. Katka skupině už přeskakovala před měsícem v Bratislavě (13.10.). Pro oba koncerty si ji vybral organizátor i management Cranberries. Že to byla dobrá volba, potvrdil bratislavský koncert. Katka Knechtová podle ohlasů z médií totiž doslova rozpálila publikum skvělou show. Čeští diváci se mohou těšit na čtyřicetiminutové vystoupení plné hitů z jejích alb Zodiak a Tajomstvá, ale i skladeb známých z hraní se skupinou Peha.

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS