Registrace

George Michael

George Michael - zlobivý elegán britského popu

George Michael - zlobivý elegán britského popu
24. června 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz

Od počátku 80. let patří k nejvýraznějším osobnostem britské popové scény a fanoušky po celém světě si získal především svým procítěným hlasovým projevem. Život elegantního zpěváka George Michaela, který v úterý 25. června oslaví padesátiny, je však kromě hudební slávy protkán i řadou drogových a zdravotních problémů.

Zobrazit celý článek

George Michael měl dopravní nehodu

George Michael měl dopravní nehodu
20. května 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz

George Michael se stal aktérem autonehody na dálnici M1 u anglického St. Albans. Jak informovala BBC, zpěvák byl transportován vrtulníkem na traumatologii. Z původně vážně vypadajícího incidentu vyvázl naštěstí jen s otřesem mozku. Nejprve totiž zdravotníci vyhodnotili zpěvákova zranění jako velmi vážná, což byl důvod leteckého transportu.

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS