Registrace

Festival Okoř

Festival Okoř je příjemný festival konající se pravidelně v prostorách zříceniny hradu Okoř, jehož historie spadá zhruba do poloviny 14. století. Dlouhou dobu jej vlastnila rodina Rokycanských, v roce 1421 se jej zmocnili husité a později zase sloužil jako jezuitská kolej. V současné době není hrad v příliš dobrém stavu, přesto stále přeje mnoha kulturním akcím – a tou nejdůležitější z nich je právě Festival Okoř, jehož první ročník zde započal roku 2000. Festival Okoř vítá zejména domácí kapely a pravidelně jej navštěvuje například skupina Divokej Bill, Kryštof a třeba i Chinaski. Pravidelně zde pak navíc koncertuje Aneta Langerová a rozhodně je třeba říci, že můžeme Festival Okoř považovat za velmi výjimečnou a originální událost – takže na něj v srpnu rozhodně nezapomeňte!

12. ročník Festivalu Okoř se koná už příští sobotu! Vystoupí Nightwork, MIG 21, David Koller, Marta Kubišová a další

12. ročník Festivalu Okoř se koná už příští sobotu! Vystoupí Nightwork, MIG 21, David Koller, Marta Kubišová a další
6. srpna 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Příští sobotu 18. srpna se ve 13:00 otevřou brány dvanáctého ročníku Festivalu Okoř. Kromě koncertních vystoupení nejoblíbenějších formací současné české hudební scény – Nightwork, MIG 21, Mandrage, David Koller, Anna K a dalších – se můžete těšit i na tradiční doprovodný program pro celé rodiny. Nejmenší se mohou zabavit vodním zorbingem, hrami v dětském sportovním koutku, ve stánku s hračkami a stavebnicemi. Pro ty větší, kteří přijedou autem, bude letos novinkově představen tester měření hladiny alkoholu v dechu certifikovanými přístroji.

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS