Registrace

Dubstep

Dubstep je poměrně novým subžánrem populární elektronické hudby, který vznikl v 90. letech 20. století v Londýně. Dubstep svůj původ nachází v hudebních stylech dub, grim a třeba i drum and bass. Poměrně dost se s ním experimentuje a převážně se jedná o hudbu instrumentální, která oblib nachází především u mladších generací. Samotný termín dubstep se používá až od roku 2002 a v současnosti se o tento žánr zasluhují zejména dvě sdružení autorů - UKF a Clown dubstep. A jak to vypadá se složením hudebních nástrojů? Dubstep pochopitelně vzniká primárně počítačovou tvorbou, přesto v něm můžeme slyšet z klasických nástrojů třeba bicí a klávesy, z elektronických pak syntezátor a sampler.

BASSNECTAR PRÁVĚ VYJÍŽDÍ NA "EUROPEAN VACATION" TURNÉ VĚRNÉ FANOUŠKY OBDAROVAL NOVÝM MIXTAPEM ZDARMA A OFICIÁLNÍM VIDEEM Z TURNÉ!

BASSNECTAR PRÁVĚ VYJÍŽDÍ NA "EUROPEAN VACATION" TURNÉ VĚRNÉ FANOUŠKY OBDAROVAL NOVÝM MIXTAPEM ZDARMA A OFICIÁLNÍM VIDEEM Z TURNÉ!
20. srpna 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

BASSNECTAR -- V Kalifornii žijící DJ, producent a maestro všeho co se týká bassu, taktéž muž, který sám prodal více vstupenek v Severní Americe než jakýkoliv jiný elektro-dubstep hudebník v tomto roce (včetně Deadmau5e, Guetty, Skrillexe, Aviciiho i Tiesta!), BASSNECTAR, se právě vydává na nejgigantičtější evropské turné všech dob!

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS