Registrace

Cranberries

Katka Knechtová znovu vystoupí v Praze – 30. listopadu v TIPSPORT ARÉNĚ. Tentokrát jako host koncertu irských Cranberries.

Katka Knechtová znovu vystoupí v Praze – 30. listopadu v TIPSPORT ARÉNĚ. Tentokrát jako host koncertu irských Cranberries.
19. listopadu 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

Katka Knechtová vystoupí už podruhé během letošního podzimu v Praze. Tentokrát jako host koncertu Cranberries v pátek 30. listopadu v TIPSPORT ARÉNĚ. Katka skupině už přeskakovala před měsícem v Bratislavě (13.10.). Pro oba koncerty si ji vybral organizátor i management Cranberries. Že to byla dobrá volba, potvrdil bratislavský koncert. Katka Knechtová podle ohlasů z médií totiž doslova rozpálila publikum skvělou show. Čeští diváci se mohou těšit na čtyřicetiminutové vystoupení plné hitů z jejích alb Zodiak a Tajomstvá, ale i skladeb známých z hraní se skupinou Peha.

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS