Registrace

Bontonland

Křest nového CD Hurvínkovo trápení se školou

Křest nového CD Hurvínkovo trápení se školou
16. prosince 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební alba

Zástupci Divadla Spejbla a Hurvínka Helena Štáchová, Martin Klásek, Miroslav Polák, představitelé hudebního vydavatelství Supraphon a výkonná ředitelka české pobočky UNICEF Pavla Gomba se ve čtvrtek sešli v pražském Megastore Bontonland na Václavském náměstí, aby pokřtili nové CD s názvem Hurvínkovo trápení se školou. Zároveň slavnostně jmenovali Hurvínka patronem projektu Českého výboru UNICEF „Školy pro Afriku".

Zobrazit celý článek

Čtyřnásobný držitel ceny TýTý Vladimír Hron křtí nové CD „NADĚJE“

Čtyřnásobný držitel ceny TýTý Vladimír Hron křtí nové CD „NADĚJE“
2. listopadu 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební alba

V pondělí dne 5. 11. 2013 od 17h v pražském Bontonland Megastore, Václavské nám. 1, Praha 1 pokřtí jedinečný bavič, moderátor, herec, textař a čtyřnásobný držitel cen TýTý v jedné osobě, Vladimír Hron, své nové album s názvem „Naděje". Křtem provede Michal Klein v roli moderátora společně s kmotrou CD Leonou Machálkovou. Součástí křtu bude jak veřejné vystoupení, tak autogramiáda.

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS