Registrace

Benátská noc

Benátská noc je tradiční hudební festival, který pravidelně probíhá poslední víkend v červenci. První ročník se uskutečnil již roku 1993 na Žluté plovárně na Malé Skále v Českém ráji. Od té doby se zde střídají kapely a hudebníci zvučných jmen, mezi něž patří třeba Chinaski, Katapult, Kabát, Tři Sestry, Support Lesbiens, Divokej Bill či Daniel Landa. Benátská noc navíc v posledních letech ve velkém vítá i zahraniční skupiny – v roce 2008 to byla například německá kapela Die Happy a finští Lordi. Sezonu roku 2012 pak oživil populární kanadský hudebník Bryan Adams. Benátská noc je navíc i festivalem, který je plný tradic – je zde obvykle rockový pátek, popová sobota a pop-folková neděle. Také je stálé i místo jeho konání, a tím jsou louky v údolí Jizery na Malé Skále. Ať už si vyrazíte sami, s přáteli či s rodinou, Benátská noc je jistě ideální volbou pro příjemně strávený den.

21. ročník festivalu Benátská noc připraven na všechny fanoušky!

21. ročník festivalu Benátská noc připraven na všechny fanoušky!
25. července 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Dnes 25. července začne letošní 21. ročník festivalu Benátská noc. Areál ve Vesci u Liberce je připraven na všechny návštěvníky – od čtvrtka až do nedělní noci. Na místě budou v prodeji nejen permanentky, ale i jednodenní vstupenky. Díky předpovědi počasí slibující krásné letní dny, budou připravena i sněžná děla na zchlazení programem i teplotou rozpálených těl všech fanoušků.

Zobrazit celý článek

Nightwish ve speciálním dvouhodinovém setu! Živě a v Liberci!!

Nightwish ve speciálním dvouhodinovém setu! Živě a v Liberci!!
1. června 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Už je to potvrzeno! Anoncované vystoupení legendárních Nightwish v sobotu večer (27. července) bude naprosto unikátní. Nejen proto, že u nás poprvé vystoupí se zpěvačkou Floor Jansen, ale také proto, že půjde o dvouhodinový koncertní set domluvený speciálně pro festival Benátská noc. Podle neoficiálního sdělení jejich managementu neplánují v Čechách další koncert v horizontu minimálně dvou let. Máte tak unikátní příležitost vidět Nightwish v sestavě, které u nás ještě nebyla a možná se již nikdy nezopakuje

Zobrazit celý článek

Na Benátskou noc dorazí NIGHTWISH

Na Benátskou noc dorazí NIGHTWISH
21. května 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Finsko-švédská formace Nightwish zavítá do Čech, aby se úplně poprvé představili s jejich novou zpěvačkou Floor Jansen. Stane se tak v rámci 21. ročníku jednoho z nejoblíbenějších letních hudebních festivalů Benátská noc. Floor naskočila do pořádně rozjetého vlaku s názvem „Imaginaerum World Tour" první říjnový den loňského roku v Seattlu a úspěšně pokračuje. 

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS