Registrace

Android Asteroid

Podívejte se na dokument Android Asteroid – Mission To Abey Road

Podívejte se na dokument Android Asteroid – Mission To Abey Road
7. ledna 2014 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Skupina Android Asteroid kolem muzikantů Tomáše Konůpky a Honzy Pospíšila vypoustila na youtube dokument o jejich unikátní Mission to Abbey Road. Pohodlně se posaďte, ztlumte si vyzvánění na mobilu, otevřete lahev dobrého vína a ponořte se do snímku, který zaznamenává sen několika muzikantů natočit pár písniček ve slavném studiu v Londýně, na nástroje, které před nimi drželi v rukou The Beatles, Queen, Massive Attack, Sting a mnozí další.

Zobrazit celý článek

Android Asteroid vypouští klip z londýnské mise

Android Asteroid vypouští klip z londýnské mise
12. listopadu 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Skupina Android Asteroid pouští do světa videoklip Surrounded, na kterém se aspoň částečně s fanoušky dělí o zážitky a emoce ze zářijové londýnské mise, na níž v hlavním městě Velké Británie natáčeli skladby ve slavných studiích Abbey Road a Red Bull Studio. Pro české muzikanty kolem Tomáše Konůpka a Honzy Pospíšila to byl splněný sen.

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS