Registrace

Amy Winehouse

Amy Winehouseová by oslavila 30.narozeniny

Amy Winehouseová by oslavila 30.narozeniny
21. září 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Experty byla považována za jednu z nejtalentovanějších zpěvaček své generace. Hvězdou světové velikosti se stala v roce 2006, kdy vydala své nejúspěšnější album Back to Black, plné procítěných soulových hitů. Slávy si však nestihla užívat příliš dlouho, život excentrické britské zpěvačky Amy Winehouseové, která by v sobotu 14. září oslavila třicáté narozeniny, totiž předčasně ukončila v červenci 2011 prohraná bitva s alkoholem a dalšími návykovými látkami.

Zobrazit celý článek

V Londýně začíná výstava ukazující neznámou Amy Winehouseovou

V Londýně začíná výstava ukazující neznámou Amy Winehouseovou
9. července 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz

Londýnské Židovské muzeum oficiálně otevírá novou expozici věnovanou životu zesnulé britské zpěvačky Amy Winehouseové z pohledu, jaký její fanoušci neměli možnost poznat. Výstava nazvaná Amy Winehouseová: Rodinný portrét si dala za cíl odkrýt soukromou stránku problémy pronásledované hvězdy. Výstava potrvá do 15.září.

Zobrazit celý článek

Tvůrce dokumentu "Senna" točí film o Amy Winehouseové

Tvůrce dokumentu
15. května 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz

Režisér oceňovaného dokumentu "Senna" Asif Kapadia nyní točí snímek o britské zpěvačce Amy Winehouseové. Podle filmové společnosti Focus Features International bude film obsahovat mimo jiné dosud nezveřejněné archivní záběry ze života této soulové hvězdy, která zemřela v pouhých 27 letech. Jako příčina smrti se ukázala otrava alkoholem.

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS