Registrace

Alphaville

FUCK ART, LET´S DANCE ve Světlé nad Sázavou!

FUCK ART, LET´S DANCE ve Světlé nad Sázavou!
26. prosince 2014 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Nebojte se! Nekašleme na umění. Jen do pestrého programu Sázavafestu přibyla další zahraniční kapela. Jedná se o progresivní seskupení, které mísí taneční a kytarovou muziku. V podobném hudebním stylu bodují po celém světě kapely jako Bastille, Imagine Dragoons nebo MGMT. Kapela se zformovala v roce 2009 v přístavním městě Hamburk a obohatí zastoupení německých interpretů na Sázavafestu 2015 spolu s legendárními Alphaville.

Zobrazit celý článek

Kapela Alphaville míří do Buchlovic

Kapela Alphaville míří do Buchlovic
11. července 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

Kdo by neznal rock-popové melodie podbarvené syntezátory Big in Japan, Forever Young či Sounds Like A Melody, nesmrtelné hity skupiny Alphaville. A právě tato blýskavá ikona hudby 80.let, která se výrazně podílela na formování zvuku této doby podobně jako Depeche Mode, se představí 16.8.2013 v zámeckém amfiteátru v Buchlovicích.

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS