Registrace

Podmínky spolupráce s hudebním magazínem NaPařbě.cz

Pokud bys nám chtěl přispět svým vlastním článkem, věnuj prosím pár minut této stránce. I když bychom rádi uveřejnili všechny došlé texty, někdy to zkrátka není možné, neboť nevyhovují našim podmínkám. Aby ses takovému případu mohl vyhnout, shrnuli jsme pro Tebe pár drobných požadavků na to, jak by měl článek pro náš magazín vypadat.

  • Při tvorbě textu není dovoleno kopírovat jakýkoliv obsah z cizích webových stránek, ať už jde o fotografie či obrázky. Je tedy možné publikovat pouze vlastní text spolu s autorskými fotografiemi či s takovými fotkami, které jsou volně šiřitelné.
  • Jako autor rovněž zodpovídáš za své vlastní články, proto se prosím snaž šířit pouze ověřené informace.
  • Bohužel také není možné zveřejňovat články krátkého rozsahu (například ½ normostrany). Pokud pro nás tedy máš připravený takový text, zkus ještě pohledat a zjistit, zda by se nenašlo více informací. Jako minimální délku článku pak bereme právě 1 normostranu, tedy zhruba 1800 znaků v textovém editoru.
  • Nechceme, aby byl článek na našem magazínu zahlcený odkazy, proto bychom uvítali, kdyby se v každém textu vyskytly maximálně dva. Pokud Ti toto nevyhovuje, neváhej a kontaktuj nás – jistě se nějak domluvíme.
  • Rádi naše čtenáře upozorníme na novinky z hudebního světa, na právě vycházející alba, nové klipy či spoustu dalších. Pokud tedy máš zájem o spolupráci s námi, opět Tě tímto odkazujeme na kontaktní formulář.
  • Bez problémů a bez nároku na odměnu rádi podpoříme i dobročinné akce.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS