Registrace

Hudební magazín plný hudebních novinek a muziky

Hudební magazín Napařbě.cz je tady pro Tebe ve zcela novém kabátě, a rozhodně je třeba říci, že je rovněž přehlednější a modernější, než kdy býval. To však není jediná věc, která se mění – spolu s novým vzhledem jsme se rozhodli udělat co nejvíce pro to, abys u nás našel stále čerstvé informace ze světa hudby, festivalů a koncertů. S námi Ti už žádná akce rozhodně neunikne!

Přehledný design

Chtěli bychom, aby si naši čtenáři snadno našli ty správné články právě pro ně, proto jsme zařídili přehlednější rozdělování do jednotlivých kategorií. Ty si tak už jen vybereš, zda bys rád vyrazil na nejbližší festival nebo na koncert do hudebního klubu v okolí a bez problémů najdeš přesně to, co Tě zrovna zajímá.

Dobrý obsah = dobrý magazín

Hudební magazín Napařbě.cz by pochopitelně nemohl existovat bez obsahu, a tak se rozhodně nemusíš bát, že bys toho u nás našel málo. Chceme Ti totiž každým dnem přinášet čerstvé novinky ze světa hudby, festivalů a koncertů, a to všechno formou poutavých článků a reportáží. Rovněž chystáme fotoreporty a o něco později se dočkáš i kompletního katalogu hudebních klubů, a to včetně mapek a kalendářů akcí.

Dále u nás najdeš recenze a rozhovory se slavnými osobnostmi a skupinami či třeba informace o nově vycházejících albech. A čím se lišíme od ostatních? Rádi bychom psali i o nových a málo známých skupinách a hudebnících, věříme totiž, že si pozornost také zaslouží.

Co bude dál?

Do budoucna bychom chtěli potěšit zejména majitele chytrých telefonů, proto počítáme i s mobilními webovými stránkami a aplikacemi pro Android či iPhone. Tobě potom bude stačit pouze zapnout telefon a jedním kliknutím zjistíš všechny hudební novinky.

Nejsme na to sami…

…a spolupracujeme především s pořadateli mnoha hudebních festivalů. Co se týče české scény, je to třeba Sázava fest, Open Air Festival, Benátská noc, Vysmáté léto a mnoho dalších. Rovněž se pouštíme do spolupráce i s okolními státy, a to zejména s několika agenturami ze Slovenska a pořadateli festivalů v Polsku.

Samozřejmostí je pro nás i spolupráce s různými hudebními agenturami, z nichž jsou asi nejznámější Sony Music a United music. Navíc rádi pomůžeme, proto letos chystáme spolupráci s projektem Nadačního fondu Českého rozhlasu – se Světluškou, která je oporou pro děti i dospělé s těžkým zrakovým postižením. V minulosti jsme pak například spolupracovali s populárním českým festivalem Mezi ploty.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS