Registrace

Hledáme autory!

Patříš mezi hudební nadšence a základní znalosti české gramatiky Ti nejsou cizí? Pokud ano, možná hledáme právě Tebe. Chtěli bychom do našich řad přijmout autory, kteří by rádi informovali o hudebním dění, získali reference a dali najevo svůj vlastní názor.

Koho hledáme?

Hledáme takové autory, kteří zvládnou psát pěkně česky – po gramatické i slohové stránce. Nemusíš být přímo umělec, bez problémů přijmeme i úplné začátečníky, kteří by si tuto práci chtěli vyzkoušet. Náš autor musí splňovat jen pár požadavků, a krom výše zmiňované znalosti češtiny to je třeba i schopnost psát vlastní texty a vkládat pouze své fotografie – bez kopírování z cizích stránek. Pak je také možnost publikovat fotky, které jsou pod volně šiřitelnou licencí (například některé z Wikipedie, vždy je to ale třeba ověřit a uvádět zdroj).

Pokud budeš mít o spolupráci s námi zájem, rádi bychom také zmínili to, že je každý autor zodpovědný za své vlastní texty. Není proto vhodné šířit nepodložené informace a drby bez důvěryhodného zdroje.

Co nabízíme?

V současné době sice našim autorům neposkytujeme finanční ohodnocení, můžeme ho však vykompenzovat i něčím jiným. Pokud se právě Ty rozhodneš stát naším autorem, nabízíme Ti:

  • získání referencí
  • vstupenky na české akce i spolupráci s pořadateli zahraničních koncertů a festivalů
  • možnost věnovat se recenzím – spousta začínajících skupin nám totiž ráda pošle své nové CD, my však hledáme někoho, kdo si ho pustí a sepíše k němu svůj názor
  • možnost pracovat s tiskovými zprávami, navštěvovat tiskové konference,…

Zkrátka a jednoduše, nabídnout toho můžeme opravdu hodně. Záleží jen na Tobě a na tom, jak moc se hodláš do spolupráce s námi zapojit. Nyní už jen stačí zaslat zprávu pomocí kontaktního formuláře a my se s Tebou rádi domluvíme na všech podrobnostech.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS