Registrace

Zpěvačka a autorka Alena Holcová se představuje

Zpěvačka a autorka Alena Holcová se představuje

Alena studuje třetím rokem střední zemědělskou školu v Hořicích obor Agro podnikání. Bydlí na malé vesnici Nové Dvory, která se nachází přibližně 50 kilometrů od Liberce a toto místo ji dodává neomezený prostor a čas na vlastní tvorbu v přírodě na nerušených místech. Zpěv a hraní na kytaru je pro ní uvolnění a nezbytnou součástí jejího každodenního života. Zpívá pro radost a hlavně pro lidi, které chce oslovit svými texty a melodiemi, které si sama skládá.

Alena sama dodává:

Jsem velmi všestranná, miluji zvířata, jízdu na koni a jsem milovníkem westernu. Jsem kreativní, velmi ráda kreslím obrazy ani sport mi není cizí. Pravidelně běhám, abych načerpala energii pro skládání dalších songů. Zpěvu i hudbě se věnuji odmala. Po dobu 7 let jsem chodila na sólový zpěv do lidové školy umění v Lomnici nad Popelkou. Navštěvovala jsem též sborový zpěv v Lomnici nad Popelkou.

Poté jsem začala vystupovat veřejně na Lomnickém hudebním jaru. Po těchto zkušenostech s vystopováním naživo jsem se zúčastnila několika soutěží. V roce 2012 jsem se zúčastnila soutěže Kytarová struna. V roce 2009 a 2008 jsem též vystupovala v národní soutěži hudebního oboru v komorním zpěvu, kde jsem se umístila dvakrát na 2. místě. V roce 2006 jsem se umístila na 2. místě ve školním kole Základní umělecké školy v sólovém zpěvu. Poté jsem se zúčastnila divadelních vystoupení v Lomnici nad Popelkou, kde jsem získala ocenění a diplomy. Nyní jezdím zpívat na malé akce. Po škole chodím zpívat a hrát do místní hořické hospůdky.

Svou inspiraci vidím v přírodě, lidských osudech a ve svých prožitých dnech na tomto světě. Inspiruji se sama sebou. Konkrétní vzor prozatím nemám.  Co se týče mého prozatímních skladeb mám již skoro 14 písní. Z poloviny jsou tyto písně zcela dokončena i s hudbou, druhý polovina je nedokončena a stále jí dotvářím ku obrazu svému.

Čeho chci dosáhnout?
Prozatím mě naplňuje potlesk od mého okolí a podpora. Chci hrát pro okolí, které mám ráda a pro lidi, které má hudba osloví.

Mým cílem je udělat lidem radost mým zpěvem a vrátit kytarové zpívání u ohňů. Popravdě chci, aby lidé měli více času na posezení v kruhu svých přátel, aby přitom mohli nerušeně poslouchat moje písně. Moje obecenstvo by se mělo cítit uvolněně a vyrovnaně.

Dalším mým snem je hrát a koncertovat po světě, rozdávat své zkušenosti a požitek z hudby, kterou si sama vytvářím a dávám do ní kus svých myšlenek a své duše.

Jak se bude Aleně dařit, budeme na našem portálu sledovat.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS