Registrace

Xindl X rozdává vánoční dárky už v říjnu během svého TURNÉ S LÁ$KOU!

Xindl X rozdává vánoční dárky už v říjnu během svého TURNÉ S LÁ$KOU!
10. října 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Štědrý večer nastal v úplně nové písni Xindla X, která má od pondělí i svou vydařenou filmovou podobu. Vánoční příběh s velkou porcí nadsázky můžete vidět zde http://www.youtube.com/watch?v=ZLyX6rEyT18, v hlavních rolích: Xindl X (Santa), Iva Pazderková (mamina) a Marek Taclík (taťulda), režie se chopil Jaroslav Fuit – stejně jako u Xindlových předchozích klipů Láska v housce a Digihrách. Sváteční videopříběh shlédlo téměř 25.000 lidí za pouhé tři dny!

Xindl X k němu dodává: „Milovali jsme Ježíška, pak přišel Santa a zabil ho. Tak jsme chtěli ukázat, co je ten Santa vlastně zač. To ještě nikomu nedošlo, že když se přeskupí písmena, vyjde ze Santy Satan? A to jeho příjmení ..radši vůbec nebudu komentovat..."

Píseň Štědrý večer nastal najedete na Xindlově nové desce LÁ$KA, ke které chystá i podzimní TURNÉ S LÁ$KOU po českých divadlech. A protože se Xindl X do role Santy opravdu vžil, rozhodl se rozdávát svým fanouškům vánoční dárky – a to už v říjnu. Každý z nich si s ním a jeho kapelou může během turné zahrát přímo na podiu.

foto David Cysařfoto David Cysař

Stačí umět zahrát na kytaru Anděla, vybrat si město, kde si s Xindlem chcete zahrát, a být mezi prvními přihlášeným v soutěži probíhající od 8.10. do 14.10. na www.koule.cz . Veškeré informace a soutěž samotnou naleznete na www.koule.cz .

Těšíme se na vás také během TURNÉ S LÁ$KOU:

  • 18.10. Divadlo na kopečku - Jihlava
  • 5.11. Divadlo Alfa - Plzeň
  • 11.11. Tylovo divadlo - Kutná Hora
  • 13.11. Spol. centrum Uffo - divadelní sál - Trutnov
  • 15.11. Divadlo Fr. Šrámka - Písek
  • 16.11. Městské divadlo - Prachatice
  • 17.11. Divadlo J.K. Tyla - Třeboň
  • 19.11. Divadlo Oskara Nedbala - Tábor
  • 23.11. Městské divadlo - Slaný
  • 5.12. Divadlo Gong - Praha

Pravidelně aktualizované informace naleznete na www.xindlx.cz, http://gplus.to/xindlx, www.bandzone.cz/xindlx a na http://www.facebook.com/xindlxofficial

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS