Registrace

Xindl X dokončil Turné s kytarou a Lá$kou a připravuje se na letní hraní

Xindl X dokončil Turné s kytarou a Lá$kou a připravuje se na letní hraní
15. května 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Úspěšnou jarní sérii akustických koncertů Xindla X s názvem Turné s kytarou a Lá$kou završil koncert v Rakovníku (3. 5.). Tím však neskončila možnost vidět Xindla X v písničkářské podobě. V duu s pianistou/kytaristou/banjistou Daliborem Cidlinským Jr. vystoupí například na Colours of Ostrava a na Votvíráku).

V rockovější podobě s kapelou se objeví na Festivalu Okoř a na Benátské noci. Exkluzivně pro Rock for People připravuje speciální set s kapelou a se čtrnáctičlennou dechovou sekcí Orchestru Karla Vlacha, všechny písně budou mít pouze pro tento koncert speciální aranže a budou ke slyšení pouze zde. Xindl X dodává: „Turné s kytarou a s Láskou je za náma. Díky vám všem, co jste se ho zúčastnili! Byli jste super publikum a my jsme si to moc užili! Ale teď samozřejmě neházíme kytaru do žita, ale naopak vyrážíme do útoku na jarní a letní fesťáky. Kde nás možno vidět, zjistíte hravě z našich stránek www.xindlx.cz v sekci „koncerty". Těšíme se na vás!"

Na konec června chystá Xindl X také premiéru nové verze písně Casio a během léta bychom se k ní měli dočkat i vedoklipu. Tímto klipem se rozloučí se svou deskou Lá$ka a vrhne se na natáčení nové, která by měla vyjít v příštím roce.

Pravidelně aktualizované naleznete na www.xindlx.cz, http://gplus.to/xindlx, www.bandzone.cz/xindlx a na http://www.facebook.com/xindlxofficial

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS