Registrace

WONDERLAND „Marine“ - 12.10.2012 v SaSaZu Prague

WONDERLAND „Marine“ - 12.10.2012 v SaSaZu Prague
12. října 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

V pátek 12. října v pražském SaSaZu, nás čeká páté pokračování rezidentní noci Michala Poliaka – Wonderland. Tentokrát přivítá velmi speciální hosty kterými jsou Deniz Koyu a Daniel Sanchez, které jsme mohli letos vidět na Sensation v O2 areně, a dále rezident klubu Papaya DJ Mario, a půvabná DJka Lady A. Třešničkou na dortu bude jistě vystoupení kanadského dje Preache, který s Michalem odehraje exkluzivní back2back set.

Jak již název podzimního Wonderlandu „Marine" napovídá, i tentokrát se můžeme těšit na nezapomenutelnou klubovou noc plnou té nejlepší house music, ale také na krásné námořnice a námořníky, tematické dekorace a videoprojekce, speciální efekty a spoustu překvapení, ale hlavně unikátní atmosféru, díky níž se Wonderland během tří let stal špičkou mezi klubovými koncepty, a letos poprvé s úspěchem navštívil i legendární klub Papaya na chorvatském ostrově Pag.

Pozor, pro všechny odvážné slečny, které si vezmou na akci plavky, bude připravena na tanečním parketu velká vířivá vana od našeho partnera – společnosti Albixon – kde si budete moci v průběhu večera relaxovat se sklenkou Moët & Chandon zdarma.

Vstupenky na pátou edici noci Wonderland jsou v prodeji v síti www.ticketpro.cz za 249 Kč. Na místě bude vstupné 399 Kč. Vstupenky do VIP galerie jsou v prodeji za 999 Kč.
Doporučený dress-code: Navy & Naughty

Timetable:

  • 21.30 Marine doors open
  • 21.30 – 00.00 Mario (Papaya resident, Hr.)
  • 00.00 – 00.05 Wonderland Marine Show
  • 00.00 – 01.30 Michal Poliak (Cz) & Preach (Can.) – special back2back set
  • 01.30 – 03.30 Deniz Koyu (D)
  • 03.30 – 05.00 Daniel Sanchez (Nl)
  • 05.00 – 06.00 Lady A

Trailer:

Více informací na www.wonderland-night.cz nebo https://www.facebook.com/wonderlandnight

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS