Registrace

Wonderland “Army” se Swanky Tunes 15. března v SaSaZu Prague

Wonderland “Army” se Swanky Tunes 15. března v SaSaZu Prague
30. ledna 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

Momentálně nejpopulárnější klubová noc u nás – WONDERLAND – přichází se svým jedenáctým pokračováním. V pátek, 15. března, přivítá holešovický prostor SaSaZu několik zahraničních hvězd, které budou vedle rezidenta Michala Poliaka, součástí zcela nové show s podtitulem Wonderland "Army".

Těšit se můžeme na ruské trio Swanky Tunes, holandského Dje a producenta, který si říká Dannic, rezidenta Michala Poliaka, slovenského Dje a producenta Eddie Sendera, a dalších hostů. Poprvé se na Wonderlandu představí jeden z nejlepších světových MC's z Holandska, který si říká MC Stretch, a který doprovázel akce jako Tiesto in Concert, Armin Only, Tomorrowland, a další.

SaSaZu se tak na jeden večer změní ve vojenskou základnu plnou krásných vojaček a vojáků, a všichni se tak ocitnou v akčním filmu, kde se za velícím DJ pultem vystřídají generálové z mnoha velmocí, kteří nebudou šetřit ostrou houseovou municí, a dalším arsenálem až do rána, kdy mnozí z vás vytáhnou bílé vlajky po únavě z devítihodinového výcviku. Všem doporučujeme dorazit v pohodlné vojenské výstroji, protože tahle noc vás dostane na kolena a sáhnete si až na dno svých tanečních sil.

Vstupenky na Wonderland "Army" jsou v prodeji exkluzivně v síti www.ticketpro.cz za 249 Kč do 14.2., a jejich cena se bude postupně zvyšovat. Vstupenky pro náročné důstojníky se vstupem do strategických VIP zón jsou v prodeji za 999 Kč. Takže buďme připraveni!

Wonderland "Marine" Aftermovie

Více info na www.wonderland-night.cz | www.facebook.com/wonderlandnight 

 

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS