Registrace

Vypsaná fiXa hledá pozounisty!

Vypsaná fiXa hledá pozounisty!
23. července 2014 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Hráče na pozoun, tedy na poměrně neobvyklý nástroj pro hudební žánr, ve kterém se tato pardubicko-pražská formace pohybuje, hledá kapela Vypsaná fiXa pro své podzimní turné. Vysvětlení podává frontman kapely Márdi: „Letos nás čeká velké podzimní turné Před náma hrajeme my - oslava našeho dvacetiletého působení pospolu. Řekli jsme si, že když je to dvacet let a turné čítá dvacet koncertů, tak si to užijeme, a přichystáme pro fanoušky nějaké specialitky."

" A jednou z nich je právě akce pozoun. Na našem posledním albu, v písni Krásný smutný den, na něj hraje náš producent Ondra Ježek. Nápad použít tento druh dechového nástroje přišel až po tom, co jsme skladbu nahráli, ale s odstupem je nutno říct, že to tam sedí jak má. A tak jsme se rozhodli, že prostě pozoun musí znít na každém koncertu turné. Šanci tak mají ti, kdo hrají na tento nástroj a chtějí si s námi tuto píseň zahrát. Uvítáme každého pozounistu, který dorazí na naše podzimní koncerty, ať už je to amatér či profesionál, bez rozdílu věku a pohlaví. A pozor, všichni, kdo si s námi zahrají na jednotlivých koncertech turné Před náma hrajeme my, se pak sejdou 17. prosince ve Velkém sále pražské Lucerny a doprovodí nás na tomto legendárním pódiu. Takže pište na email hledasepozoun@gmail.com."

Turné Před náma hrajeme my tour 2014 startuje 17. října v Jablonci nad Nisou v klubu Na Rampě a skončí 20. prosince v kulturním domě v Herálci. Jedna z novinek je i prodej vstupenek na jednotlivé koncerty. Již dnes je možné si vstupenku nejjednodušší cestou koupit přes portál www.smsticket.cz a to pouhým zasláním sms zprávy. Odkaz zde: http://www.smsticket.cz/vypsana-fixa. Vstupenky na pražský koncert v Lucerně je možné také zakoupit na všech koncertech Vypsané fiXy, v obchodě na kapelovém webu www.vypsanafixa.cz nebo na pokladně Lucerna Music Baru a v síti www.ticketpro.cz.
Více informací na www.vypsanafixa.cz nebo na https:\\facebook.com/vypsanafixa.

PŘED NÁMA HRAJEME MY TOUR 2014

ŘÍJEN
Pátek 17 Jablonec nad Nisou - Na Rampě
Sobota 18 Jindřichův Hradec - KC Jitka
Čtvrtek 23 Ostrava - Garage
Pátek 24 Frýdek Místek - Stoun
Sobota 25 Krnov - Kofola
Čtvrtek 30 Plzeň - Buena Vista
Pátek 31 Tábor - Hotel Palcát

LISTOPAD
Pátek 7 Most - KD Medůza
Sobota 8 Liberec - Bunkr
Středa 12 Olomouc - U Klub
Pátek 14 České Budějovice - KD Vltava
Pátek 21 Dobříš - KD
Sobota 22 Vimperk - Hotel zlatá hvězda
Středa 26 Brno - Fléda
Pátek 28 Zlín - Golem
Sobota 29 Třebíč - KD

PROSINEC
Pátek 5 Pardubice - El klub
Sobota 6 Karlovy Vary - Lidový dům
Středa 17 Praha - Velká lucerna
Sobota 20 Herálec - KD

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS