Registrace

Vyhraj vstupenky na PET SHOP BOYS !

Vyhraj vstupenky na PET SHOP BOYS !
29. července 2014 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

Koncert v Praze se blíží a my jsme pro Vás připravili soutěž o vstupenky na tuto " ELECTRIC " show! Naše soutěžní otázka zní: Uveďte alespoň 3 další subjekty se kterými Pet Shop Boys spolupracovali, společně zpívali nebo pro ně napsali píseň. 

Otázka č.2 / z 1.8. 2014 /

Jaké povolání měl zpěvák skupiny Neil Tennant před vstupem do skupiny Pet Shop Boys?

Vaše odpovědi zasílejte na email: info@naparbe.cz 
Z Vašich odpovědí vylosujeme celkem 6 výherců, kteří se podívají na tento koncert. 


Sledujte také Facebook Na Pařbě.cz a také vysílání rádia HITRADIO FM společně s internetovým rádiem BEING PET SHOP BOYS. Zde získáte indície pro další otázku, která bude následovat již v pátek 6.8.2014 a opět budeme soutěžit o 6 vstupenek na koncert. Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS