Registrace

Vstupenky na festival Benátská noc

Vstupenky na festival Benátská noc
23. června 2010 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Vstupenky na hudební festival Benátská noc (29.7.-1.8.) ke koupi také v Hard Rock Café na Malém náměstí v Praze. První tisícovka zde navíc získá extra bonus! V prodeji stále jízdenky na Maloskalský express. Cena zpáteční jízdenky je pouhých 180,- Kč.

Prvních tisíc příznivců hudebního festivalu Benátská noc, kteří si zakoupí vstupenku v předprodeji v pražském Hard Rock Café, získají navíc extra bonus. Ke vstupence zde dostanou nápoj zdarma (pivo, víno, nealko drink) a bonusem ještě kartu All Access Hard Rock Café v hodnotě 740, – Kč (opravňující k sezení v HRC, speciální propagační akce, slevy, apod.).

Stále platí, že zakoupení vstupenky prostřednictvím předprodejních míst je výhodnější. Do konce června stojí na celý festival 1218, – Kč a jednodenní 718, –Kč. Od prvního července cena stoupne o dalších 100, –Kč. Na místě pak budou k mání za 1400, –Kč a 850, –Kč.

Pro všechny z Prahy a okolí stále existuje možnost využít vlakové dopravy Maloskalským expressem. Bude to historická patrová čtyřdílná souprava s dvěma zvláštními speciály tažená dieselelektrickou lokomotivou řady 753, známou pod přezdívkou Brejlovec. Brejlovec odveze všechny na oblíbený festival Benátská noc a zpět a během jízdy nabídne doprovodné akce, pro držitele VIP jízdenek bohaté občerstvení a další překvapení. Maloskalský express vyjede z nádraží Praha Libeň a zastaví až na Malé Skále. Odjezd z Prahy Libně ve čtvrtek 29.7. a v pátek 30.7. v 16:35, z Malé Skály pak vyráží zpět v neděli 1.8. v 10:00 a ve 23:00.

Stále ještě zbývají místa, jejich počet je však omezen. Cena zpáteční jízdenky je pouhých 180, – Kč (jízda tam i zpět), v případě VIP 250, – Kč a jsou ke koupi v síti Ticketstream, v CK Čedok a Firo Tour.

A co přinese letošní program? Těšit se můžeme na první koncertní vystoupení Garyho Moora u nás, jediné letošní festivalové vystoupení skupiny Kabát, přijede i Slade, Sirenia, Krokus, Fiction Plane, Anna K, Richard Müller, MIG 21, Meky Žbirka, Ewa Farna, Rytmus+Kontrafakt, Vypsaná Fixa, Toxique, Tomáš Klus, Midi Lidi, Charlie Straight, Eddie Stoilow, Kamil Střihavka, Dara Rollins, Nightwork, Fate Magazine a další.

Začínáme už ve čtvrtek 29.července v 17:00 „zahřívacím“ koncertním maratonem, ve kterém vystoupí třeba Kamil Střihavka, No Name a další.

Od pátku až do neděle se bude hrát na čtyřech pódiích, připravena bude i Dance Stage Evropy 2.

Více informací na www.benatskanoc.cz .

Hlavními mediálními partnery 18.ročníku festivalu Benátská noc jsou: Evropa 2, MF Dnes, TV Barrandov a musiq1.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS