Registrace

Venefica zve na křest novinkového alba – uskuteční se už tuto sobotu!

Venefica zve na křest novinkového alba – uskuteční se už tuto sobotu!

Rocková Venefica už tuto sobotu 14. dubna pokřtí novinkové studiové album Drowning Soul Syndrome. Stane se tak v útulném ale zároveň dostatečně prostorném olomouckém U-klubu.

Podívejte se na povedenou pozvánku: http://www.youtube.com/watch?…

Kmotrem desky bude oblíbený svérázný Pepin z Hané. Jako host večera zahraje formace Sinistra.

Tento výjimečný večer odstartuje už ve 20:00 a fanoušci by měli dorazit na čas, protože hlavní hvězda akce – Venefica – bude hrát jako první. A protože vydání alba je se sluší a patří důkladně oslavit, po koncertech obou skupin je na programu after party s rockotékou.

Těšit se můžete na téměř dvouhodinový koncert, na kterém zazní jak skladby z novinkového alba Drowning Soul Syndrome včetně nedávno představeného singlu Chains, tak také songy, které už jsou z koncertů a turné Veneficy známé. Už zmíněný pilotní singl Chains ode dneška bojuje o přízeň posluchačů v České desítce na rádiu RockZone 105.9.

Poslechnout si ho můžete přímo tady:

http://www.youtube.com/watch?…

Informace o distribuci CD Drowning Soul Syndrome budou zveřejněny v příštím týdnu.

oficiální stránky kapely: www.venefica.cz – http://www.facebook.com/…ica.official

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS