Registrace

Vánoční pozdrav od Miro Žbirky

Vánoční pozdrav od Miro Žbirky
11. prosince 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Historicky první vánoční píseň Mira Žbirky se jmenuje Vianočná a nese podtitul "o prímerí".  Ovšem to není jediné "nej". Miro Žbirka ji opět nahrál v londýnském Abbey Road a slovenština se nesla prostory tohoto slavného studia úplně poprvé. Spolupracoval na ní v tandemu s osvědčeným producentem Robem Cassem, jenž se Žbirkou už spolupracoval na předchozích písních, ty však byly v angličtině (Love Shines, In The Sun).

Spojením slovanské melodiky a anglické produkce vznikla zajímavá skladba, která má velký potenciál stát se hitem. Poprvé ji živě Miro odehraje na prosincovém vánočním koncertě v Košicích 21. 12. ve Steel Areně od 20:00 za doprovodu symfoniků.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS