Registrace

Už za 2 týdny vypukne Imagination Festival!

Už za 2 týdny vypukne Imagination Festival!

Už 28. Listopadu se bude konat v pražských Letňanech další ročník Imagination Festivalu, který představí ve čtyřech halách dvě obrovské stage, více jak 25 zahraničních dj's a nabídne kapacitu až 10 000 návštěvníků. Více informací najdete uvnitř článku.

Imagination nabídne na dvou stagích hned 3 projekty z djmag top 100 jako jsou hardstylový Noisecontrollers, Zatox či Angerfist. Bass music stage nabídne to nejlepší ze světové scény v čele s Pendulum & Mc Verse, Delta Heavy, Audiem, Ed Rushem, Black Sun Empire, Mefjusem a mnoha dalšími. V celku více jak 25 zahraničních projektů zahraje na dvou obrovských stagích. Organizátoři již zveřejnili první vizualizaci areálu, ve které uvidíte srovnání s loňským ročníkem festivalu. Detailní mapka bude k dispozici týden před festivalem.


Vstupenky na festival jsou k dispozici STANDARD i GOLD ALL INCLUSIVE v síti Ticketportal za cenu 890,- / 2490,- Kč.  Koupíte je zde: http://imaginationfestival.cz/tickets

Oficiální facebookovou událost festivalu najdete zde: www.facebook.com/events/1446188642321015/

Nejnovější informace naleznete vždy na webu a oficiální facebookové stránce Imagination Festivalu.
www.imaginationfestival.cz

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS