Registrace

Už jen necelé tři týdny do začátku

Už jen necelé tři týdny do začátku
14. července 2010 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Už jen necelé tři týdny zbývají do začátku 18.ročníku festivalu Benátská noc (29.7.-1.8.). Program už nedozná zásadních změn a tak se můžeme těšit na premiérové vystoupení Garyho Moora, jediný letní koncert skupiny Kabát, ale i na mnoho dalšího.

Už jen necelé tři týdny zbývají do začátku „plnoletého“ 18.ročníku festivalu Benátská noc (29.7.-1.8.). Začíná se už ve čtvrtek zahřívacím kolem ve velkém stylu!

Největšími „taháky“ bude bezesporu první vystoupení Garyho Moora u nás nebo jediný letní koncert Kabátů (přehled naleznete v příloze).

Program už by neměl doznat zásadních změn, na webových stránkách www.benatskanoc.cz se každý pohodlně zorientuje podle interaktivní mapky a najde všechny důležité informace.

I letos se mohou návštěvníci těšit na autogramiády s umělci vystupujícími na čtyřech pódiích.

Naplánován je i tradiční fotbálek, neckiáda na vlastnoručně vyrobených plavidlech a novinkově i bungee jumping ze 60m vysokého jeřábu za výhodnou festivalovou cenu 800, –Kč (oproti běžné 1500, –Kč). Rozšířeny budou i služby pro rodiny s dětmi.

Pro zájemce o netradiční dopravu ve velkém stylu (historická vlaková souprava) stále existuje možnost zakoupit si jízdenku na Maloskalský Expres z Prahy, nádraží Libeň na Malou Skálu a zpět a to ve stejných předprodejích jako vstupenky. Cena zpáteční jízdenky je pouhých 180, – CZK /jízda tam i zpět/, v případě VIP 250, – CZK.

Dárkem pro ty, kteří si zakoupí jednodenní lístek v předprodeji, bude volná vstupenka na nedělní program.

Pohodlně a levněji se dají vstupenky na celý festival, ale i jednotlivé dny, pořídit v předprodeji v síti Ticketstream, ve všech pobočkách CK Čedok a Firo Tour.

Stále jsou k dispozici i jízdenky na Maloskalský Expres z Prahy, nádraží Libeň na Malou Skálu a zpět a to ve stejných předprodejích jako vstupenky. Cena zpáteční jízdenky je pouhých 180, – CZK /jízda tam i zpět/, v případě VIP 250, – CZK.

Ceny vstupenek: v předprodeji / na místě

  • Permanentka na celý festival včetně čtvrtečního zahřívacího kola(29.7.-1.8.) 1318, –Kč / 1400, – CZK
  • Jednodenní vstupenka (pátek 30.7., sobota.31.7., neděle.1.8.) 818, –Kč / 850, – CZK
  • Jednodenní vstupenka (pátek 30.7., sobota.31.7., ) – zakoupená v předprodeji = neděle zdarma
  • Warm up(čtvrtek 29.7.) 318, –Kč
  • Major pass /VIP/-na celý program festivalu* 2518, –Kč / XXXXX
  • Děti do 12 let 100, –Kč
  • Děti do 6 let, ZTP/P, vozíčkáři – tyto vstupenky pouze přímo na místě zdarma
    • Major pass /VIP/-na celý program festivalu* – opravňuje ke vstupu do dvoupatrového stanu umístěného proti hlavním podiím, vybaveno sedačkami, kobercem, zásobeným barem, plazmovými obrazovkami, sociálním zařízením,  atd…

Veškeré podrobnosti jsou zveřejňovány na www.benatskanoc.cz.

Hlavními mediálními partnery 18.ročníku festivalu Benátská noc jsou: Evropa 2, MF Dnes, TV Barrandov a musiq1.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS