Registrace

United5 natočili nový klip, vydávají nový singl

United5 natočili nový klip, vydávají nový singl

Světoznámí britští producenti Denis Ingoldsby a Andrew Murray v Čechách a na Slovensku hledali a našli pět mimořádně talentovaných kluků. S ambicí prorazit doma i v zahraničí tak vznikl první česko-slovenský boyband United5.

Mattovi (Matěj Bláha, CZ), Peterovi (Peter Juhás, SK), Marthymu (Martin Dufek, CZ), Norbertovi (Norbert Brand, SK) a Máriovi (Mário Bendík, SK) to spolu skvěle ladí, což dokázali nejen ve studiu při natáčení prvního singlu Longest Summer v prosinci loňského roku, ale také na prvním live koncertu, který s velkým úspěchem odehráli 5. února ve Slavkově.

V těchto dnech mají United5 za sebou natáčení druhého videoklipu v Praze v nahrávacím studiu Faust k novému singlu. Po singlu Longest Summer se atraktivní obrazové podoby tentokrát dočkal singl Can You Hear Me. United5 průběžně rozšiřují repertoár o nové originální songy z dílny anglického skladatele a producenta Andrewa Murrayho. V plánu jsou další živé koncerty i třetí videoklip, který bude společně s dalšími singly zveřejněn ještě do léta tohoto roku. A skvělá zpráva na závěr – v červnu by mělo vyjít fanoušky nedočkavě očekávané debutové album United5.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS