Registrace

Týden výhodného předprodeje na Hip Hop Jam

Týden výhodného předprodeje na Hip Hop Jam
25. června 2009 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Prázdniny a velké letní festivaly se nezadržitelně blíží! Kdo pořád nevyužil možnosti nákupu levných vstupenek na červencový open air festival Hip Hop Jam 2009, má poslední možnost do úterý 30. června 2009.

Poslední týden výhodného předprodeje na červencový Hip Hop Jam festival

Aktuálně je v prodeji posledních 1500 ks limitované série 2denních lístků za velmi přijatelnou cenu 550, – Kč (v ceně jsou již započítány poplatky!). Připomínáme, že festival se koná ve dnech 10.-11. července 2009 v přírodním areálu Svojšice u Pardubic. Festivalu bude předcházet čtvrteční warm up (9.7.) se vstupem zdarma! Kompletní info o festivalu naleznete na www.hiphopjam.cz.

Kde se dají sehnat lístky na Hip Hip Jam 2009?

  • V Čechách exkluzivně v předprodejní síti Ticketstream (www.ticketstream.cz) včetně všech poboček CK ČEDOK, FIRO-tour a knihkupectvích Kanzelsberger. Pokud nevíš, kde se v tvém okolí nachází nejbližší předprodejní místo Ticketstreamu, volej na info linku 224 263 049.
  • Na Slovensku exkluzivně v předprodejní síti Eventim (www.eventim.sk)
  • Přes e-shopy www.hiphopshop.cz, www.rapshop.cz, www.skateshop.cz
  • v síti kamenných Queens, Gangstastar, Snowbitch a United hip hop & sk8 shopů po celé ČR.

V prodeji je též posledních 50ks VIP lístků, které v sobě zahrnují: 3denní vstup na červencový Hip Hop Jam festival 2009, bezplatné VIP parkoviště v těsné blízkosti areálu, bezplatný VIP kemp, sólo vstup do areálu festivalu, vstup do “sky boxu”, což bude VIP Zone s barem, která se bude nacházet na přírodních kopcích přímo naproti hlavnímu podiu. To bude návštěvníkům zajišťovat luxusní výhled na celý areál a hlavní stage. Lístky seženete pouze v předprodejní síti Ticketstream.cz

Stejně jako v roce 2007 bude kladen důraz na velmi bohatý denní/noční doprovodný program. Návštěvníci se mohou těšit na: letní díl freestyle battle soutěže Battle Night!, 2 párty zóny > Partyplanet Stage, Tic Tac Stage, LG Cookie Point, VZP Ladies Zone s líčením od Dermacolu, masážemi a dalšími vychytávkami, breakdance/stre­etdance shows, Zoo York sk8/BMX park, Montana Graffiti Jam, PartyInHouse Rolling Zone, Xstream Zone + sobotní kyvadlovka na pardubické koupaliště Cihelna!

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS