Registrace

Tomáš Klus a jeho cílová skupina startuje open air koncerty

Tomáš Klus a jeho cílová skupina startuje open air koncerty
14. června 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

30. června startují letní open air koncerty Tomáše Kluse a jeho cílové skupiny, které potrvají do 16. srpna. Dnešním dnem bylo zahájeno na webových stránkách a Facebooku Tomáše Kluse hlasování: fanoušci si můžou vybrat písně ze všech dosud vydaných alb a sestavit si tak playlist, který bude kapela hrát na koncertech. 

Sérii 7 samostatných koncertů vždy zahájí svým vystoupením lidé ze Studia OÁZA
http://www.studio-oaza.org/kdo-jsme/, které je neziskovou organizací a nabízí kulturní, vzdělávací a umělecké aktivity pro lidi s mentálním postižením. Část výtěžku z prodeje vstupenek půjde na podporu Studia OÁZA.

Tomáš Klus říká: "Doufám, že Oáza poskytne návštěvníkům tutéž oázu jako mně a přenese je do světa, kde není nutné hrát hry a působit na okolí tak, jak si jeden myslí, že by působit měl. Přátelé ze Studia Oáza zkrátka jsou a jsou tak šťastni. Stávají se tak, alespoň pro mě, učiteli v cestě k bytí v přítomném okamžiku, kteréžto vnímám jako žádoucí, neboť nenutí člověka být tím, kým ve skutečnosti není."

Tomáš Klus vyjede společně s kytaristou Jiřím Kučerovským, kontrabas Jan Lstibůrek, cajon Petr Škoda.

30. 6. SYCHROV – STÁTNÍ ZÁMEK
3. 7. HRANICE NA MORAVĚ – STARÁ SŘELNICE nádvoří
4. 7. ZNOJMO – LOUCKÝ KLÁŠTER
12. 7. LODĚNICE (Benátky nad Jizerou) – OPEN AIR KLUB
26. 7. OSTROV u Karlových Varů – ZÁMECKÝ PARK
1. 8. DOLNÍ LOMNÁ – AMFITEÁTR MATICE SLEZSKÉ
16. 8. TŘEBOŇ – ZÁMECKÁ ZAHRADA

Začátek koncertů vždy v 19:00.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS