Registrace

Tina Turnerová se ve Švýcarsku vdala za svého přítele

Tina Turnerová se ve Švýcarsku vdala za svého přítele
25. července 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz

Tina Turnerová, ve Spojených státech narozená popová zpěvačka proslavená takovými hity, jako je například Private Dancer, se o víkendu ve Švýcarsku vdala za svého dlouholetého přítele. Zpráva o svatbě se dostala na veřejnost až nyní s tím, že na tuto neděli novomanželé chystají ještě buddhistickou ceremoni.

Třiasedmdesátiletá zpěvačka a sedmapadesátiletý Erwin Bach, který působí v nahrávacím průmyslu, se vzali při diskrétním obřadu na břehu Curyšského jezera v Kusnachtu v severním Švýcarsku. Podle informací švýcarského tisku pár sňatek oslaví ještě v neděli během buddhistické ceremonie na svém panství v Kusnachtu pořádané pro 120 hostů. Účastnit se mají slavná jména hudebního světa, jako je David Bowie, Eros Ramazzoti či Sade, a také například televizní moderátorka Oprah Winfreyová. Všichni hosté prý byli požádáni, aby přišli v bílém, napsal švýcarský týdeník Schweiz am Sonntag.


Samotná novomanželka, která letos vyměnila americký pas za švýcarský, bude mít na sobě šaty od italského návrháře Giorgia Armaniho, dodal list, který nezveřejnil zdroj svých informací. Turnerová s Bachem už prý rozeslali dopisy sousedům, v nichž se předem omlouvají za případný hluk.

Tina Turnerová, která se narodila jako Anna Mae Bullocková v Tennessee, za sebou má pět desetiletí dlouhou hudební kariéru s takovými hity, jako Simply the Best či We Don't Need Another Hero. Do Švýcarska se s Bachem přestěhovala v roce 1995. Z očí veřejnosti se stáhla po svém posledním turné v letech 2008/2009.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS