Registrace

Těšíme se na vás zase za rok! Na 13. ročníku Festivalu Okoř v sobotu 17. srpna 2013.

Těšíme se na vás zase za rok! Na 13. ročníku Festivalu Okoř v sobotu 17. srpna 2013.
24. srpna 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Dvanáctý ročník Festivalu Okoř, který se konal tuto sobotu 18. srpna, se nadmíru vydařil.

Perfektní festivalovou náladu a skvělý hudební program si užili všichni bez ohledu na věk, včetně těch nejmenších. Vše doplnilo nádherné sluneční počasí. Festival Okoř byl již několik dní dopředu vyprodán a tak si ti, kteří si pořídili vstupenky včas, mohli užít vystoupení skupin Mandrage, Airfare, Horkýže Slíže, Nightwork, Davida Kollera, Michala Hrůzy & Kapely Hrůzy, Anny K, Marty Kubišové a MIG 21. Bonusem jim bylo výjimečné pojetí hitovky MIG 21 Malotraktorem, ve které společně se zmiňovanou skupinou zazpíval  Tomáš Klus a na bubny doprovázel skvělý bubeník Pavel Zbořil. Festival letos nově moderovala Tereza Tobiášová.

Okoř 2012

Za pořadatele dodává Hanka Petřinová: „ Moc ráda bych všem návštěvníkům poděkovala nejen za přízeň našemu festivalu, ale i za fantastickou atmosféru, kterou na místě dokázali vytvořit. Těšíme se zase na naše společné shledání za rok, v sobotu 17. srpna 2013.“

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS