Registrace

Temperamento oficiálně potvrdila svůj comeback

Temperamento oficiálně potvrdila svůj comeback
29. září 2009 | Autor: Redakce Napařbě.cz

Česká hudební skupina Temperamento o sobě dala pořádně vědět naposledy na jaře v roce 2008 s deskou Seňorita, ale následoval koncertní útlum, který později přešel do období úplně bez koncertů.

Skupina Temperamento oficiálně potvrdila svůj comeback

Nyní skupina chystá svůj návrat, členové skupiny se opět ukážou svým fanouškům na koncertních scénách.

„Naše kapela se nerozpadla, k žádným sporům nedošlo. Jen jsme nehráli, ale nyní přecházíme pod nový management a už se rýsuje turné, “ říká kapela. Prvním koncertem skupiny bude vystoupení na Viva La Festu 10. října v pražském Abatonu, kde mimo jiné vystoupí i němečtí pop-punkeři Green Frog Feet nebo italský indie-rockový objev AIM a dalších více než 10 kapel. Vrcholem večera bude křest nového CD kapely Rybičky 48.

Od vítězství v hudební soutěži Coca-Coca Popstar sklízela se svou neotřelou tvorbou pětičlenná partička Temperamento samé úspěchy a vydaná alba Uno Momento a Seňorita. Hudební fanoušci je mohli vidět nejen na prestižních hudebních festivalech jako je například Colours of Ostrava, ale také v národním kole soutěže Eurovize vysílaném na České televizi.

„Náš první koncert proběhne v Praze v klubu Abaton na festivalu Viva La Fest, kde bude hrát spoustu dalších kapel. Doufáme, že dorazí i naši fanoušci z Prahy a okolí, kteří na nás nezapomněli. Už se těšíme, “ dodávají členové Temperamenta.

Skupinu v roce 2005 založil Azi (zpěv a kytara), člen hardcoreové skupiny Fourth Face. Dalšími členy jsou Loco (zpěv a kytara), Vanky (zpěv a byskytara), DJ Carleone (gramofony a vokály) a Boky (bicí).

Vstupenky na Viva La Fest jsou v současnosti ke koupi v předprodejní síti Ticketstream za 200 korun, na místě vyjde jeden vstup na 250 korun.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS