Registrace

Světová hvězda Ke$ha vydává 3. prosince 2012 své druhé album Warrior

Světová hvězda Ke$ha vydává 3. prosince 2012 své druhé album Warrior

Světová superstar Ke$ha vydává na labelu Kemosabe/RCA Records 3. prosince 2012 své druhé studiové album „Warrior". První singl „Die Young" má oficiální premiéru 25. září 2012 a od tohoto dne bude také k dispozici u všech digitálních poskytovatelů. Předobjednávky na album „Warrior" budou na iTunes spuštěny ke stejnému dni.

Výkonným producentem alba je šéf labelu Kemosabe Records Dr. Luke. Kromě autorských skladeb Ke$hy, které albu budou dominovat, se na albu podíleli i will.ilam, Max Martin, Benny Blanco, Cirkut, Bonnie McKee, Wayne Coyne, Iggy Pop, Patrick Carney, Ben Folds, Greg Kurstin, Kojak, Ammo a Billboard.

Ke$ha - WarriorKe$ha - Warrior

První singl „Die Young" napsala Ke$ha ve spolupráci s Nate Ruessem, Dr. Lukem, Bennym Blancem a Cirkutem.

Standardní album bude obsahovat 12 skladeb, vedle toho vyjde i deluxe edice, na které najdeme další 4 bonus tracky. A pro největší fanoušky vyjde i exkluzivní edice, která bude dostupná jen na www.keshasparty.com a bude obsahovat i speciální pětitrackové akustické EP.

„Jsem tak nadšená, že se konečně můžu podělit o nové album se všemi mými skvělými ZVÍŘATY (ANIMAL -speciální zpěvaččino označení pro fanouška a zároveň název debutového alba). Makala jsem na něm celý rok a spolupracovala i s některými svými idoly. Tento proces byl dlouhý a intenzivní a já jsem tak nedočkavá, co na výsledek všichni řeknete. Doufám, že s albem Warrior mě fanoušci poznají i z mé syrovější a zranitelnější stránky," dodává ke vzniku alba Ke$ha.

Světová hvězda Ke$ha si podmanila svět už svým debutovým albem „Animal" v roce 2010. Toho roku se také dostala mezi HOT100 umělců časopisu Billboard a její debutový singl „TiK ToK" se stal nejhranější skladbou roku 2010 a zároveň nejprodávanějším digitálním trackem na světě. Ke$ha měla 6 za sebou jdoucích TOP10 hitů, včetně třech singlů #1: „TiK ToK", "Your Love Is My Drug" a "We R Who We R". Jejího debutového alba "Animal" se celosvětově prodalo více než 2,5 miliónů kusů. Ke$ha uskutečnila světové turné, během něhož zahrála na více než 200 místech. Domů si přivezla cenu MTV EMA v kategorii Best New Act a byla nominována na 2 American Music Awards, 3 MTV VMA Awards a 6 Billboard Awards. Vystoupila v desítkách televizních programů po celém světě, včetně MTV Europe Music Awards, Much Music Awards (Kanada), Echo Awards (Německo), X Factor (Austrálie), American Music Awards, Billboard Awards, American Idol, Saturday Night Live a The Today Show Summer Concert Series.

Ke$ha má na svém facebookovém profilu více než 21 miliónů fanoušků, další 3 milióny ji následují na Twitteru a počet zhlédnutí jejích videoklipů na YouTube přesahuje dokonce 300 miliónů. Prodala více než 24,5 miliónů tracků a hlasových zvonění jen v USA a dalších 27,5 miliónů ve zbytku světa. Ke$ha je ale neméně úspěšná i v samotné Evropě, album „Animal" dosáhlo zlatého, platinového nebo multi-platinového ocenění v 15 zemích. Ke$ha je světovou ambasadorkou hodinek Casio Baby G a nedávno byla jmenována první světovou velvyslankyní nadace Humane Society International.

Singl a oficiální lyric video můžete zhlédnout zde:

http://www.youtube.com/watch?v=BmV2zPXMzdI

Více info na:

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS