Registrace

Support Lesbiens Komorní Tour 2012

Support Lesbiens Komorní Tour 2012
18. září 2012 | Autor: Lela Koncerty

SUPPORT LESBIENS NA PODZIM OSLAVÍ 20 LET. K TOMUTO VÝROČÍ PŘIPRAVUJÍ KONCERT.

Od 24.10. 2012 jsou připraveny  komorní koncerty v divadelních sálech. Ojedinělou atmosféru koncertu znásobí úžasný host - zpěvačka Tonya Graves

Přijďte na první koncert do Ostravy! Celé Tour začíná už 24. 10. 2012

Dále pak:

  • 8.11. České Budějovice – DK Metropol – divadelní sál
  • 14.11. Praha – Divadlo Kalich
  • 16.11. Olomouc – Regionální centrum
  • 20.11. Karlovy Vary – Městské divadlo
  • 29.11. Brno – Divadlo Bolka Polívky
  • 7.1. Plzeň – Měšťanská Beseda

Na facebooku bylo možno zasahovat do koncertního playlistu. Fanoušci si mohli napsat své oblíbené songy, které by rádi slyšeli na koncertě.

Podle kytaristy Hynka Tomana to budou ojedinělé koncerty. Půjde o první vystoupení před sedícím publikem. V programu budou zařazeny písně jako např. World Of Prose, Telephone, Fameless nebo September Rain,

Neváhejte s pořízením vstupenky! Lístky jsou už na mnoha místech téměř vyprodané!! Stačilo pár hodin a díky velkému zájmu se před několika dny spustil prodej dalších lístků v Brně.

Support Lesbiens

Support Lesbiens je česká hudební skupina. Po devíti letech její existence vyšla deska Regeneration?, která znamenala průlom v jejich kariéře. Písně se vyhouply na přední příčky v oblíbenosti posluchačů. Od té doby vydala skupina sedm hudebních nosičů. Posledním je loňské CD Homobot. Nejznámějším členem je Kryštof Michal, který je úžasný zpěvák.

K nejznámějším a nejvíce oceněném videoklipům patří videoklip k písni Cliché .

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS