Registrace

SKUPINY DYING PASSION A FORGOTTEN SILENCE VYRÁŽÍ NA TURNÉ S NOVÝMI ALBY!

SKUPINY DYING PASSION A FORGOTTEN SILENCE VYRÁŽÍ NA TURNÉ S NOVÝMI ALBY!

Nové album šumperské rock-crossoverové party DYING PASSION s názvem „Amplify“ vychází již 7.5.2012 u labelu Epidemia Records. Nahrávka vznikala tradičně pod vedením Standy Valáška ve studiu ŠOPA.

K této příležitosti plánuje skupina společné koncerty v rámci La Grande Amplify Tour s kapelou FORGOTTEN SILENCE, kteří vydávají 17.5. v den startu turné novinku „La grande bouffe“!

Dying Passion charakterizuje temně emotivní atmosféra skladeb a jedinečný výrazný alt zpěvačky Zuzany Jelínkové. Poslední CD „Absorb“ získalo ocenění Album roku 2009 v anketě Břitva a zároveň letos ve stejné anketě nominacina Album desetiletí. Deska byla oceněna také v hudebních cenách Anděl, kde obdržela 2. místo v tvrdě-rockové kategorii. Skupina disponuje melancholickými, rozmáchlými melodiemi a z původního gothic/doom metalového základu expanduje do mnoha směrů, barev i výrazů, aniž by utrpěla její rozpoznatelnost. Postupem času kapela získala civilnější a rockovější projev a přitom neztratila nic ze svého charismatu a atmosféry. Vytvořila si vlastní styl, který už nemá smysl vytyčovat žánrovými škatulkami. Dying Passion dokáží znít křehce i velkolepě a pojmout do sebe velkou škálu vlivů.

Nová kolekce „La Grande Bouffe" avantgardně-metalové stálice Forgotten Silence vychází jako 180g LP v gatefold-obalu s vloženým CD nebo jako digipakCD u Shindy Production. Album charakterizuje hudební přitvrzení, zaslechnout lze death, black, thrash, rock ale i reggae. Hlavní vokály patří Satyrovi a Krustymu a také Brunovi ze skupiny Hypnos. Album je lehce inspirováno stejnojmenným filmem „Velká žranice“.

19.5. proběhne v pražském Rock Café křest CD „Amplify“, jehož kmotrem bude hudební publicista Petr Korál.

Rozpis tour:

  • 17.05. České Budějovice – MC Fabrika
  • 18.05. Plzeň – Divadlo Pod Lampou + Llyr+Neron
  • 19.05. Praha – Rock Café + Et Moriemur
  • 25.05. Ostrava – Barrák + Awrizis
  • 26.05. Banská Bystrica (SK) – Tirish pub
  • 01.06. Brno – Melodka + Astronaut On a Cloud
  • 15.06. Šumperk – H-Club (open air) + Mad God
Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS