Registrace

Sharkass – Jedeme bordel !!!

Sharkass – Jedeme bordel !!!
29. května 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz

Mladou rapperku a textařku SHARKASS jste měli možnost sledovat na televizních obrazovkách TV Prima na podzim 2012. Přestože, že byla podle poroty soutěže adeptkou do finále, rozhodla se skončit v soutěži. Sharkass se od konce soutěže ponořila do každodenní práce se svým producentským týmem nad první oficiální deskou.

Nyní zveřejnila videoklip s názvem „Jdeme bordel". Ačkoliv se někteří její příznivci domnívají, že se jedná o jakousi parodií, opak je pravdou. Sharkass miluje bláznivé věci, ráda provokuje a pokud jde o hudbu, není tomu jinak.

Mám ráda přirozené chování, otevřenost lidí okolo mě. V hudbě chci směřovat ke stylu, který si sama vybírám. Nenechám si od nikoho nic diktovat. Některým lidem mohou přijít mé nápady bláznivé. Proč bych se měla někomu přizpůsobovat, když tu mezi umělci víří určité předsudky? Vidím to každý den. Věci a díla, které vyčnívají z pomyslného davu nemají šanci na úspěch. Jsem šťastná za své fanoušky, protože oni chápou všechny mé nápady a berou to skvěle. Jedeme bordel je odrazem toho, co ve volném čase dělají denně moji vrstevníci" říká Sharkass

Stručné bio Sharkass

Pravým jménem Šárka Geroldová, studuje střední školu. Je vítězkou několika literárních celostátních soutěží. Její dosavadní fanclub čítá něco málo přes 34 tisíc fanoušků, kteří si cestu k ní našli především na freestyle battle akcích po celé ČR. 

SHARKASS

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS